Asystor Slim – opinie z forum tabletkach, cena itd. Czy jest skuteczny?

Czy Asystor Slim naprawdę działa? Są po nim skutki uboczne? Jakie są opinie osób, które już stosowały ten preparat? Tego właśnie dowiesz się z poniższego tekstu.

Opakowanie tabletek Asystor SlimAsystor Slim to dość nietypowy suplement diety wspomagający odchudzanie, którego działanie bazuje na dwóch fazach odchudzania – w ciągu dnia oraz nocy. Środek ten został podzielony na dwa różne typy tabletek – w opakowaniu można znaleźć 30 żółtych kapsułek do przyjmowania rano, a także 30 niebieskich do brania wieczorem.

Oznacza to, że tabletki poza kolorem różnią się oczywiście składem i tym samym – działaniem. Według producenta Asystor Slim w ciągu dnia spala tłuszcz oraz blokuje wchłanianie węglowodanów, a w nocy przyspiesza metabolizm oraz redukuje łaknienie.

Na forach można również znaleźć opinie, że Asystor Slim powoduje w niektórych przypadkach skutki uboczne w postaci bólów żołądka, w szczególności na początku stosowania.

Cena tego preparatu to ok. 25 – 45 zł (w zależności od apteki) za 60 kapsułek.

Tabletek nie należy stosować jeśli mamy jaskrę, powiększoną prostatę, guza chromochłonnego nadnerczy, nadciśnienie, choroby tarczycy, serca, centralnego układu nerwowego lub gdy jesteśmy uczuleni na któryś ze składników.

Nie powinno się przyjmować u kobiet w ciąży, w trakcie karmienia piersią oraz u dzieci.

Opinie z forum na temat Asystor Slim:

Skończyłam całe opakowanie Asystora. Oprócz podrażnionego żołądka nic nie zdziałał :(*KoCiCa*, wizaz.pl/forum/

hej ja biore asystr slim juz prawie miesiac i uwazam ze dziala.schudłam 2,5kg nie mam tak apetytu jak przed stosowaniem tego preparatu. – samcsa, f.kafeteria.pl

stosuje już 3 tyg., do tego ograniczyłam ilości spożywanych posiłków, wprowadziłam więcej ruchu w swoje życie, i co? I NIC. Nie polecam. – panirebel, f.kafeteria.pl

Brałem przez miesiąc. Ważyłem 80kg i nie schudłem ani 0,5 kg. Prawdopodobnie liczono na efekt placebo. Całkowity niewypał. – Czesław, sprawdzlek.pl

Poniżej możesz zobaczyć porównanie suplementu Asystor Slim z preparatem, który jest na tę chwilę numerem 1:

Porównanie Asystor Slim z najskuteczniejszymi tabletkami w naszym rankingu

Nasza Recenzja >>

Opinie Osób >>

Strona Producenta >>

Comments
  1. jaa

    ja bralam 2 tyg. i mnie wysypalo dziwnie. pryszcze pecherzowe powychodzily-bolące!! ;/ nie poelcam

    • RankingOdchudzanie.pl

      O tego typu skutkach ubocznych pierwszy raz słyszymy. W każdym razie dzięki za opinię!

ADD YOUR COMMENT