Elavia – Opinie, Cena itd. Zobacz czy naprawdę pomoże Ci schudnąć.

Elavia to zestaw wspomagający odchudzanie, który składa się z dwóch produktów. Pierwszy to płyn do picia, a drugi kapsułki. Produkty te można również kupić osobno, jednak cały urok formuły Elavia polega właśnie na tym, by połączyć oba te środki i spożywać je codziennie przez 25 dni – bo właśnie tyle powinna trwać kuracja.

Zestaw odchudzający i oczyszczający ElaviaProducent zaleca, aby przez pierwsze 10 dni spożywać wyłącznie płynny preparat Elavia intensive. Ma on za zadanie pomóc nam w spalaniu tkanki tłuszczowej, usunąć nadmiar wody z organizmu, oczyścić go, a także wzmocnić.

Smak tego produktu to malinowo – wiśniowy. Tak twierdzi producent, natomiast patrząc po opiniach wcale tak nie jest. Według wielu osób, które go przyjmowały smak jest herbaciany, cierpki i niezbyt smaczny.

Są również opinie, że w pierwszych dniach stosowania płynu Elavia występują bardzo nieprzyjemne kłopoty żołądkowo – jelitowe i można czuć się po nim niedobrze.

Kolejnym krokiem w formule Elavia jest zastosowanie Elavia anti yo-yo czyli środka w postaci kapsułek, które mamy przyjmować przez kolejne 15 dni. Produkt ten działa podobnie do tabletek Asystor Slim, czyli mamy kapsułki podzielone na dzień oraz noc, choć tutaj jest ich o połowę mniej w opakowaniu, bo w sumie 30, czyli 15 na dzień i 15 na noc.

Kapsułki Elavia według producenta mają na celu m.in. odchudzanie, wzmacnianie uzyskanego już efektu, relaksowanie, oczyszczanie organizmu czy też zapobieganie efektowi jojo. Działanie tabletek na dzień oraz na noc jest oczywiście inne.

Cena zestawu Elavia to ok 95 złotych.

Opinie o Elavia:

Ja stosowałam. Opisałam dokładnie w pamiętniku jakiś czas temu. Ta kuracja jest dobra dla osób mających do zrzucenia kilka kg. Faktycznie najpierw jest oczyszczanie na płynie. Tabletki utrzymują wagę. Ja straciłam 2 tygodnie, bo waga ani drgała! Dziewczynom z dużą ilością kilogramów nie polecam całości, jedynie płyn. – basterowa, vitalia.pl

Jestem po całym cyklu z Elavią + dieta. Schudłam 6 kg. W moim przypadku nastapił spadek apetytu, na słodkości też. Dietę trzymam w dalszym ciągu już bez Elavii i waga ciągle po trochu spada. W tej chwili jest to łącznie 8 kg. – Ina, forum.wirtualnemedia.pl

Wczoraj moja kuracja została zakończona i dziś rano stanęłam na wagę i co ukazało się moim oczom? -1kg , naprawdę jestem pod wrażeniem ponieważ stosując te środki nie przestrzegałam diety,oczywiście nie napychałam się dzień w dzień fast-foodami,czekoladami i chipsami ale również nie odmawiałam sobie tego – sekretnapuszkaawniej.blogspot.com

Podsumowując organizm się rzeczywiście oczyszcza i dzięki temu traci się na wadze. Ale po odstawieniu preparatu wszystko wraca do normy, także według mnie to jest to niestety nie do końca rzecz skuteczna, aczkolwiek muszę przyznać z ręką na sercu, że po tym oczyszczeniu czułam się świetnie! – planetakobiet.blogspot.com

ADD YOUR COMMENT